Wersja demo

Wypróbuj działanie aplikacji

Zachęcamy do bezpłatnego zapoznania się z możliwościami aplikacji przeznaczonej dla działów HR i agencji rekrutacyjnych PozyskajDane.pl w chmurze (cloud computing).

Nasz parser CV i e-maili ma na celu zniwelowanie czasu przeznaczonego na ręczne i czasochłonne dodawanie CV, listów motywacyjnych, historii korespondencji z kandydatami, aplikacji kandydatów, do systemów zarządzających procesem rekrutacji i selekcji przyszłych pracowników.

Program dostępny jest zarówno poprzez przeglądarkę internetową Internet Explorer, Firefox, Opera, Chrome. Udostępniamy API programistyczne, pozwalające na bezpośrednie połączenie używanego obecnie systemu wspierającego procesy rekrutacyjne (np. rozwiązanie typu ATS) z naszym programem.

Wykorzystując programistyczne API do połączenia z obecnie użytkowanym systemem, członek zespołu HR nie będzie miał potrzeby ręcznego dodawania danych do baz danych, ten proces stanie się dla niego automatyczny. Zaoszczędzi to czas i pieniądze.

Aplikacja w wersji Demo umożliwia prosty dostęp do usług na platformie (PozyskajDane.pl). Użytkownik natychmiast uzyskuje kluczowe informacje dotyczące danych osobowych kandydata aplikującego przez e-mail na dane stanowisko.

W wersji demo możesz przeprowadzić 10 ekstrakcji danych. Testowany dokument nie może być większy niż 4MB (ograniczenie wersji demo).

Jeśli potrzebujesz więcej, wypełnij formularz dostępu do API. Korzystnie z demo, oznacza akceptację regulaminu.

Korzystnie z demo, oznacza akceptację regulaminu.